Canvass; Güven ve kalite ilkesiyle, yenilikçi ruhunu hiç kaybetmeden 11 yıldır kendine özgü marka değerini sektöre kattı.

Tekstil öğrenimi ve  sektörde kırk yıla yaklaşan hizmet deneyimi ile mesleğini tutkuyla devam ettiren Türker Kaya tarafından kurulmuş şirketimiz, her yıl ortalama 250 farklı kumaş çeşidi üretmektedir. Elyaftan, kumaşa kadar olan her süreci takip eden ekibimizle, müşterilerimizin güvenine sadık oluyoruz.

Ayrıca marka bilinilirliği yüksek olan uluslararası ve yerli firmaların  her yıl sezon koleksiyonlarına bir çok kumaş üretimi hizmeti vermektedir.

Kalite , güvenilirlik ve sürdürülebilirlik ilkelerimiz çerçevesinde ürettiğimiz her ürününün eko sisteme zarar vermemesi en temel prensiplerimizin başında gelmektedir. Bu  nedenle her yıl belgelendirilmek kimliğimiz için önem arz etmektedir. Dünyanın prestijli ,kabul görmüş denetim kurumlarından birini davet ederek “ilke standartlarımız” çerçevesinde inceleme ve ölçümleme talep ediyoruz. Yapılan değerlendirmeler neticesinde sertifikalarımızla tescilleniyoruz..https://canvass.com.tr/sertifikalarimiz/

Üretimlerimizin ,  doğal ve kültürel miras ile sosyal ve çevresel  etkilerini önemsiyoruzOlumsuz etkileri azaltmaya yönelik  ar-ge uygulamaları ve önlemler alıyoruz. İklim değişikliği ile mücadele kapsamında ve üretim ihtiyaçlarımız doğrultusunda yüksek teknolojiye yatırım yapıyoruz .Enerji verimliliğini gözeterek süreçlerimizi iyileştiriyor ve projeler geliştirip performansımızı şeffaf olarak değerlendiriyoruz.