Hakkımızda

   Şirketimizi; Tekstilin mesleki ve yüksek öğrenimlerini tamamlayarak, 40 yıla yaklaşan sektör deneyimi ve tecrübesiyle öncü konumda hizmet veren Sayın ,  2013 yılında İstanbul’da kurmuştur.

   Kuruluş amacımız; Dünyanın ve ülkemizin en iyi ve hızlı moda markalarına kumaş tedarikini sağlamak. Ayrıca kendi markası ile hazır giyim ürünleri üretimine başlayarak, dünya moda kavramı içerisinde farkındalık yaratmayı da amaçlamıştır.

  Tekstil, yılda ortalama 250 farklı kumaş tasarımı oluşturarak, dünya kumaş piyasası için kaliteli ve eşsiz kumaşlar üretmeye devam etmektedir.

   Şirketimiz; Üretimde ve tasarımda sürdürülebilirlik felsefesi ile özellikle tasarım ve AR-GE yatırımlarına ağırlık vermektedir. Bu ilkeyle; dünyamızın ekolojik sistemini koruyarak, üretimler yapmak en önemli hedeflerimiz arasındadır

  Tekstil’in yenilikçi tasarım anlayışı ve kalitesini, yıllar boyu sürekli kılan yegâne etken ise; Daima iç içe çalışan büyük ve güçlü bir ekip ruhudur.

  Tekstil, Hollanda, İspanya, Almanya, Fas ve Tunus’da bulunan acenteleri ile; Dünya modası yelpazesinde, ayrıcalıklı bir konumla varlığına devam etmektedir.